parallax background

Ünsal Mimarlık Sayesinde
Özel Dekorasyonlara Sahip Olun

  • Hukuk büromuzu hayal ettiğimden çok daha iyi bir seviyeye çıkardılar. Başta sadece ahşap üzerine anlaşsak da tüm işlerimizi verdik. Gayet mutluyuz. Teşekkürler Ünsal Mimarlık...
  • Ofisimizin ve bir çok müşterimizin iş yerini güzelleştireni, işini her zaman doğru ve zamanında yapan Ünsal Mimarlık'a sonsuz minnetlerimizi sunuyoruz. Teşekkür ederiz.
  • Kaya Tadilat olarak mobilya ve bir çok mimari çalışma gerektiren işlerimizi Ünsal Mimarlık ile yapıyoruz. Eşsiz tasarımlarımızın arkasındaki güç Ünsal Mimarlık'a teşekkür ederiz.

Hakkımızda

1994 Yılından beri Ünsal İnşaat Mimarlık Dekorasyon San. Ve Tic. Ltd.Şti. adı altında mesleki ve ticari faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Şirketimiz, Mimarlık, İç mimarlık, Ahşap imalatları ve montajı, Mekanik, Statik, Elekrik, Uygulama ve İnşaat alanında hizmet vermekteyiz.
Projelendirmelerimiz en son tekniklerle hazırlanıp, tasarlanarak müşteri memnuniyetine sunularak uygulanmaktadır.Yaptığımız hizmetlerimiz ekte olup, bilgilerinize sunar, sizlerle birlikte çalışmayı umut eder , iyi çalışmalar dileriz.

home_decor_iconbox_3

Dekorasyon Prjoesi

Ofis, ev, restoran, otel ve daha bir çok yerin dekorasyonu konusunda projeli bir şekilde çalışan Ünsal Mimarlık eşsiz dekorasyonları ile ilgi çekiyor.
home_decor_iconbox_4

Ahşap Mobilya

Mobilya imalatını ahşap olarak yapıyor ve proje alanının havasını mükemmel bir şekilde değiştiriyoruz.
home_decor_iconbox_2

Restorasyon Projesi

Tarihi yapılarınız için projelendirme yapıp eskisinden daha iyi hale getiriyoruz. Bu konuda hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.
home_decor_iconbox_1

Statik Proje

Mimari Projelerimiz ile sizi başka diyarlara götüren tasarımları deneyebilirsiniz. Hizmetlerimizde mevcuttur.